Team Roster and Scores. South Championship: K-1

CodeNameScoreTBrk[M]TBrk[S]TBrk[C]TBrk[H]
1ELBRIDELBRIDGE GALE ELEMENTARY (388.8)17.03638.550400
Venkat, Varshini (685) 5.0
Antoni, Isabella (194) 4.5
Bolanos, Julio (396) 4.0
Galera, Luke (207) 3.5
2OLYMPIOLYMPIA HEIGHTS ELEMENTARY (227.0)4.022.54213.5400
Carrerou, Benjamin (227) 2.5
Parafita, Brianna (unr.) 1.5
Hernandez, Aisar (unr.) 0.0
Samara, Juliana (unr.) 0.0
South Championship

Team Roster and Scores. South Championship: K-3

CodeNameScoreTBrk[M]TBrk[S]TBrk[C]TBrk[H]
1ELBRIDELBRIDGE GALE ELEMENTARY (603.8)14.05156.548.5399
McDermott, Patrick (794) 4.0
Jackson, Colombier (531) 4.0
Oodal, Veenya (167) 3.0
Antoni, Sophia (659) 3.0
2DSADivine Savior Academy (473.0)14.043.550.540.5400
Herrera, Sebastian (520) 4.5
Goncalvez, Abelardo (499) 4.0
Cangahuala, Franco (606) 3.0
Hansen, Ryan (267) 2.5
3RIVERSRIVERSIDE ELEMENTARY (342.7)10.034.53828300
Avila, Sebastian (419) 4.0
Delgadillo, Katie (281) 3.0
Guillen, Jahir (328) 3.0
4OLYMPIOLYMPIA HEIGHTS ELEMENTARY (610.7)9.03747.528.5399
Sanchez, Manuel (743) 3.0
Larrazabal, Anaitz (932) 3.0
Perdomo, Shayla (157) 2.0
Martinez, Jose (unr.) 1.0
5PESKOEPESKOE K-8 CENTER (394.5)9.03034.526.5298
Casas, Tyler (488) 4.5
Aguilera, Oscar (301) 3.0
Scott, Ryan (unr.) 1.5
6OJUSOJUS ELEMENTARY (217.3)7.5243220300
Nocolescu, Alexandru (447) 4.0
Del Valle, Thomas (104) 2.0
Berg, Kevin (101) 1.5
South Championship

Team Roster and Scores. South Championship: K-5

CodeNameScoreTBrk[M]TBrk[S]TBrk[C]TBrk[H]
1RIVERSRIVERSIDE ELEMENTARY (1067.5)17.050.556.552.5399
Alvarez, Xavier (1240) 5.0
Franco, Juan (1205) 4.5
Chacon, Marianpaola (862) 4.0
Franco, Jasmin (963) 3.5
2OLYMPIOLYMPIA HEIGHTS ELEMENTARY (923.8)15.04952.547.5399
Marti, Ashley (853) 4.0
Garcia, Melanie (927) 4.0
Sans, Adrian (943) 3.5
Gancedo, Carlos (972) 3.5
3OJUSOJUS ELEMENTARY (481.5)11.54552.534.5399
Auris, Alfredo (649) 3.5
Berg, David (569) 3.0
Palomino, Andre (535) 3.0
Specktor, David (unr.) 2.0
4PESKOEPESKOE K-8 CENTER (445.0)11.039.54833.5400
Beltran, Jorge (374) 3.5
Casas, Jada (568) 3.0
Spears-Perry, James (424) 2.5
Ortiz, Jaelyn M. (414) 2.0
5ELBRIDELBRIDGE GALE ELEMENTARY (554.0)9.5354129396
Bolanos, Nicolas (552) 3.5
Satterwhite, Mason (660) 3.0
Tambari, Isabella (450) 2.0
Smeltzer, Cohen (unr.) 1.0
6SCOTTSCOTT LAKE ELEMENTARY (245.8)8.530.54523399
Richards, Sashakaye (247) 2.5
Harrison, Kayla (323) 2.0
Harden, Ja'Kera (101) 2.0
Codnington, Arthur (101) 2.0
7EVERGLEVERGLADES K-8 CENTER (189.3)4.021.532.510300
Cabanes, Javier (103) 2.0
Diaz, Adrian (286) 1.0
Castellon, Federico (179) 1.0
South Championship

Team Roster and Scores. South Championship: K-8

CodeNameScoreTBrk[M]TBrk[S]TBrk[C]TBrk[H]
1ROCKWROCKWAY MIDDLE (989.3)14.049.553.542399
Lopez, Adrian (921) 4.5
Campos, Isaac (1002) 3.5
De la Vega, Daniel (415) 3.0
Lopez, Orlando (976) 3.0
2HGARDEHIALEAH GARDENS MIDDLE SCHOOL (1129.3)13.048.561.544.5400
Bermudez, Gabriel (1738) 4.5
Taquechel, Daniel (1265) 4.0
Sayu, Daniel J. (881) 2.5
Gonzalez, Manuel A. (633) 2.0
3ASPIRAASPIRA R.A.M. Charter School (785.8)11.5414834398
Abel, Andy (475) 3.0
Rodlein, Osson (1011) 3.0
Brache, Jose (1041) 3.0
Damainick, Charles (616) 2.5
4ELBRIDELBRIDGE GALE ELEMENTARY (1416.7)11.04246.535.5300
Venkat, Raghay (1772) 4.5
Bahemika, Kamuli (1044) 3.5
Varak, Vansh (1434) 3.0
5MILAMM. A. MILAM K-8 CENTER (512.8)8.5294522.5398
Pineda, Abdiel (unr.) 2.5
Bruges, Matthew (645) 2.0
Singh, Parmveer (486) 2.0
Arredondo, Jorge (767) 2.0
6EVERGLEVERGLADES K-8 CENTER (542.0)6.53044.521398
Pineda, Jonathan (848) 2.0
Leal, Daniel (354) 2.0
Cabezas, Glen (424) 1.5
Rodriguez, Gianmarco (unr.) 1.0
7JMARTIJOSE MARTI MAST ACADEMY (319.0)6.0222813299
Bliss, Ted (176) 3.0
Oliveira, Vinicius (616) 2.0
Karpenkopf, David (165) 1.0
South Championship

Team Roster and Scores. South Championship: K-12

CodeNameScoreTBrk[M]TBrk[S]TBrk[C]TBrk[H]
1DSADivine Savior Academy (1648.3)15.0475444.5399
Bermudes, Andres (1811) 4.0
Losano, Sebastian (1636) 4.0
Sepulveda, Luca (1485) 3.5
Rodriguez, Christian (1614) 3.5
2BRADDOG. HOLMES BRADDOCK SENIOR (1996.7)14.55260.544.5398
Brito, Santiago (2258) 4.5
Rivero, Danilo (2085) 4.0
Lopez, David (1647) 3.0
Arevalo, Alfredo (unr.) 3.0
3SWESTSOUTHWEST MIAMI SENIOR HIGH SCHOOL (1737.3)13.54954.543.5398
Perez, Reinaldo (2179) 4.0
Castro, Paulo (1799) 3.5
De LaVega, Eduardo (1556) 3.0
Diaz, Alejandro A. (1415) 3.0
4HGSHIALEAH GARDENS SENIOR HIGH SCHOOL (1604.0)12.044.550.535.5399
Cortes, Juan M (1671) 3.0
Acosta, Alejandro (1730) 3.0
Li, Raymond (1551) 3.0
Lores, Roberto L (1464) 3.0
5SDADESOUTH DADE SENIOR HIGH SCHOOL (688.8)8.030.545.522.5399
Fuentes, Ulises (521) 2.5
Ramos, Sean (624) 2.0
Gomez, Francisco (511) 2.0
Olivera, Dany (1099) 1.5
6MASTMAST ACADEMY (803.3)8.02841.520.5400
Del Rivero, Miguel (975) 2.5
Sukhwani, Ajay (864) 2.0
Buites, Daniel (469) 2.0
Leathe, Dylan (905) 1.5
7JMARTIJOSE MARTI MAST ACADEMY (306.3)0.53041.50.5400
Valdes, Aaron (377) 0.5
Ruiz, Christopher (324) 0.0
Villard, Stephen (unr.) 0.0
Altamiranda, Alejandro (218) 0.0